Pusto w polskim spankingowym necie

Tak niewiele jest polskich stron spankingowych, tak niewiele blogów o spankingu pisanych po polski, że postanowiłem podjąć próbę zbierania ich w jednym miejscu. A ponieważ wędrując po spankingowych stronach trafiam na różne fajne rzeczy, więc będę się nimi dzielił.

Jeśli znacie ciekawe blogi, ciekawe strony, ładne galerie, inne ciekawe miejsca o spankigu ... piszcie o nich w postach.

Nowe forum o filmach i opowiadaniach www.spank.pun.pl

sobota, 22 grudnia 2012

1 komentarz:

 1. Witam, na twój blog trafiłem przypadkiem, całkiem ciekawy. Doceniam to, że zebrałeś to wszystko w jednym miejscu - to spore wyzwanie, któremu sprostałeś. Chciałbym jednocześnie o czyms poinformować. Ja wraz z przyjaciółmi, znajomymi i całkiem obcymi ludźmi stworzyliśmy grupę autorów, co stworzyła serie ebooków o Domowej Dyscyplinie, realnym życiu i w tym wszystkim także z odrobina spankingu.

  Adres do strony z naszymi fragmentami jest taki: http://spanking.blog.pl/

  Adres do bloga gdzie informujemy jakie są ebooki i gdzie je pobrać jest taki:
  http://przepustka-dla-szczescia.blogspot.com/

  No i adres do forum gdzie dyskutujemy o wszystkim i o niczym, ale przede wszystkim o naszej twórczości, ale także twórczości innych:
  https://przepustka.fora.pl/

  Jeśli mógłbyś nas zareklamować na swojej stronie to bardzo chętnie z tego skorzystamy i będziemy całe życie za to wdzięczni.

  Pozdrawiam i udanego nowego roku, życzę wszystkim tu zaglądającym regularnie jak i tym co trafili przypadkowo, no i oczywiście autorowi tego bloga :)

  OdpowiedzUsuń